Історія масажу

Історія масажу

История эротического массажаЗ давніх часів людству відомо про цілющі властивості масажу, який є способом лікування і попередження різних захворювань. За допомогою різних фізичних впливів на шкіру і м’язи людини наші предки лікували хворих людей, ставили їх на ноги, повертали до життя. Люди, що жили на території Південно-Східної Азії, застосовували особливий спосіб еротичного масажу. Вони обмазували свої тіла цілющою сумішшю, рецепт приготування якої не дійшов до наших днів, і, тісно притискаючись один до одного, терлися тілами. Аналогічно проводилися лікувальні заходи в храмах Ісіди юними жрицями з використанням глини і нільського мулу. По-перше, склад глини благотворно впливає на колір і еластичність шкіри, а по-друге, пластичні рухи дуже швидко збуджують обох партнерів і відкривають нову грань сексуальних відносин. Крім лікувально профілактичного впливу, масаж здатний заспокоїти нервову систему, зняти фізичне напруження, накопичене за день.

Можна сміливо припустити, що еротичним масажем https://afina-salon.com.ua/uk/ люди займалися дуже давно, але тоді це сприймалося як природний прояв почуттів або, інакше кажучи, як прелюдія до занять сексом. Дана традиція актуальна і в сучасному світі, за винятком того, що сьогодні ми знаємо не тільки про насолоди, які несе еротичний масаж, але і про його оздоровчих функціях.
Стародавні люди, які не мали достатнього запасу знань, все ж приділяли велику увагу масажу і вважали його найдієвішим способом оздоровлення. Що ж стосується власне еротичного масажу, то його виникнення сягає своїм корінням в глибоку старовину. Статевий інстинкт спочатку закладений в людині, і його фізичний потяг до протилежному у підлозі як тоді, так і зараз вважається цілком закономірним і природним явищем.

Перші свідчення про еротичний масаж можна віднести до Стародавньої Індії. Первісні люди, що жили на території цієї держави, не мали писемності. Всі знання про винаходи, відкриття, послідовності церемоніальних дій святкових або повсякденних заняттях вони передавали усно або увічнювали в наскальних розписах.
Літературні пам’ятники Стародавньої Греції також свідчать про давність еротичного масажу. Міфологічні оповіді оповідають про те, що Одіссей, потрапивши до богині Цирцеї, купався в мармуровому басейні і насолоджувався масажем, який йому робили нереїди.
В Японії масажне мистецтво налічує багато століть: самураї оцінили його ефективність: гейші і їх учениці (майко) займалися не тільки музикою, танцями і чайною церемонією. Там його вперше стали поєднувати з водними процедурами. Прийоми старого японського масажу зводяться в основному до розминання і лупцювання. Японські гейші відомі мистецтвом танцю. Чи не торкаючись до чоловіка, вони порушували в ньому бажання, а легкими дотиками кінчиків пальців до шкіри доводили його до нестями. Вони вмощуються і натирали його тіло різними пахощами. Давньогрецькі гетери також були відомі своєю майстерністю еротичного масажу. Людина, що купив ніч у жриць любові, відчував блаженство, коли юні, але вже досить досвідчені дівчата збудливими рухами масажували тіло свого пана.
Ще одним найдавнішим видом еротичного масажу є тайський еротичний масаж Київ, який не має нічого спільного з давнім медичним Таїланду масажем. Історія його порівняно коротка: під час війни у ​​В’єтнамі американські солдати іноді отримували можливість відпочити. Саме для з розваги тайки зайнялися еротичним масажем. Зараз Тайський масаж дуже популярний і в сучасному світі. Тисячі туристів стверджують, що прибувши в цю дивно красиву країну, просто необхідно сходити на сеанс тайського масажу. У спеціалізованих салонах дівчата-масажистки роблять клієнтам неймовірно збудливий еротичний масаж. Вони рясно обмазують партнера милом і починають ковзати по його тілу. Їх руху нагадують граціозні рухи змії. Клієнт не тільки відчуває фантастичні сексуальні відчуття, тайський масаж носить ще й оздоровчу функцію, оскільки стимулюються всі органи і м’язи тіла. Чудова традиція тайського масажу не втратила своєї актуальності, більше того, вона дуже популярна в сучасному світі.