Види

Види еротичного масажу

Виды эротического массажаСеред різноманіття масажних практик слід звернути увагу на тайський масаж. Маючи мало можливостей, стародавні цілителі відтворили справді унікальну методику, яка не лише дасть сили після важкого дня, а й поставить на ноги після травми.

На сьогоднішній день тайський еротичний масаж https://vipmassage.kiev.ua/ua найпопулярніший вид масажу. Деякі називають його «ледачою йогою» оскільки його вплив на всі системи організму дуже велике. Вплив на особливі енергетичні зони, які регулюють протягом енергетичних потоків – основа тайського масажу. В результаті акупрессінга, Ви отримуєте не просто розслаблення м’язів, поліпшення лімфо-і кровотоку, але і відчуваєте себе енергетично оновленим.

Масаж для пар – забудьте про табу! Це знання, які внесуть в інтимне життя нові фарби. Чоловік і жінка, які люблять споглядати задоволення один одного. Ви вдвох переживете інтимність переповнює любов’ю і пристрастю, при цьому виділивши наявність в житті коханої і єдиною половинки, заповнюючи ваші відносини яскравими незабутніми враженнями.

Масаж простати в умілих ручках – це відмінний засіб профілактики проблем передміхурової залози, і кращий процес лікувально-профілактичного характеру для того, щоб довести чоловіка до мега-оргазму. Проведіть дозвілля з драйвом і підсильте свою статеву функцію. Відкрийте для себе можливість нових ультра-відчуттів.

Стріп шоу – зачаровують руху, красива музика і діва, яка повільно знімає білизна і приваблює Вас скуштувати блаженство або в пристрасному танці оголює своє привабливе тіло. Все це надасть тобі прекрасна масажистка нашого салону «Style».

Лесбі шоу – унікальний танець двох чарівних Кудесница масажного салону King. У двічі більше жіночої еротики, з’єднання ніжності і дерзковатого збудження розбурхують свідомість новими переживаннями. Отримайте неповторну палітру почуттів, адже їх різноманітність наповнює людську душу.

Пані – строга і впевнена в собі, приймає всіх представників сильної статі за своїх рабів. Вона одночасно прекрасна і безжальна, сексі і зуміє керувати будь-яким чоловіком. Пані в шкіряному вбранні з батогом в руках змусить вас відчути кордон, де контрастує катування з блаженством. І не думай підкоритися її. Ласкаво просимо до неї в кайдани !!!